אורי לנקינסקי | ג׳קי במרכז

ג’קי במרכז הינו סיור כוריאוגרפי במרכז סוזן דלל המונחה על ידי דמות שנוצרה בהשראת ג’קי קנדי.

ב1962, ולנטיין דיי, ג'קי קנדי הזמינה את העולם, דרך עין המצלמה, לסיור בבית הלבן. באותו רגע היא ביססה דימוי חדש לאישה, עדינה אך חזקה, אופנתית אך צנועה, מפורסמת אך מסתורית לחלוטין. כעבור יותר מ60 שנה, היא מזמינה אתכם לבילוי מלכותי במרכז סוזן דלל, המקום הכי אייקוני למחול בארץ, שכמוה, עשיר בהיסטוריה, סודות וחיים, בו היא תחשוף פנינים מהעבר שלה ושל המקום.

ג’קי במרכז מזמין את הקהל לשוטטות נשיאותית במרחבים של המרכז, לשמוע סיפורים נסתרים מהמוסד המפורסם ביותר בארץ למחול. חברי הקהל (עד 20 אנשים) יקבלו אוזניות דרכן ישמעו את הקול של ג’קי, מדריכת הסיור, ופסקול המורכב משירים שקשורים למרכז ולג’קי.
 

אורי לנקינסקי היא רקדנית יוצרת ועיתונאית שמשלבת את השפה התנועתית עם השפה הכתובה. מאז שנת 2000 אורי מופיעה ביצירות של יוצרים עצמאיים כמו נעמי לה פראנס, רייצ׳ל ארדוס ועוד.אורי כותבת באופן קבוע בעיתונים , The Jerusalem Post ומעריב וגם כותבת את הטור ״כוריאוגרפיה הורית״ במדור משפחה של הארץ. בין היצירות שלה, the painting: דיוקן #2, החליפה, ג׳קי בשוק, וקורס הכנה ללידה. היצירות שלה הוצגו ברחבי ישראל, אירופה וצפון אמריקה.

יוצרת ומבצעת- אורי לנקינסקי
ניהול הצגה- תומר גיאת
ליווי אמנותי- רייצ׳ל ארדוס
תודות- יאיר ורדי, נעמי פרלוב, ענת פישר לבנטון, גלית פרי

היצירה נוצרה בשיתוף פעולה עם מרכז סוזן דלל

 

יום רביעי
30/08/2023
19:30
רחבת המרכז
50₪
יום רביעי
30/08/2023
21:00
רחבת המרכז
50₪