ורטיגו כח האיזון: SHAPE ON US

תשעה רקדנים עם יכולות פיזיות מגוונות, במפגש על הבמה שהוא סך היכולות, הצרכים והחוויות שלהם. המהלך האמנותי מושתת על ההסכמה הקבוצתית המשותפת – לספר את האמת. זו מורכבת מרגעים של איזון וחוסר איזון, של סיכון, של מתח ומערכות יחסים קיצוניות, של מציאות ודמיון,של תמיכה, בדידות, שבריריות ואהבה – בטווח שנע בין גופים נפרדים וסיפורם האישי ועד לגוף אחד שנוצר, רקמה אנושית רכה ומנחמת.

כוריאוגרפיה: שרון פרידמן
יועצת אמנותית: נעה ורטהיים
מוסיקה מקורית: נעם הלפר
עיצוב תלבושות: ענבל בן זקן, "mizo"
עיצוב תאורה: שרון פרידמן, דני פישוף
רקדנים שותפים ליצירה: שירה בן אוריאל, אמיר אישהר, שמואל דביר כהן, ענבל אלוני, תומר נבות, נעם בן ישראל, גרישה לב, מיטלי אהרוני, איתמר בק
מנהלי כח האיזון: טלי ורטהיים וחי כהן
ניהול פרויקט והפקה: תמר מייזליש
הפקה כח האיזון: מיכל גולדפילד-שדות
קרדיט צילום: Yoel Levy and Tomer Sheinfeild

 

מנהל אמנותי וכוריאוגרף של להקת המחול שהקים במדריד, קומפניה שרון פרידמן, המציגה רפרטואר מרשים של יצירות מחול מקוריות ושיתופי פעולה בעולם המחול. שרון נולד בחדרה בשנת 1980 והחל את הקריירה המקצועית שלו כרקדן בלהקת המחול של עידו תדמור בשנת 1999. ההתנסות הבימתית שלו המשיכה כרקדן בלהקת המחול הקיבוצית, בלהקת המחול ורטיגו ובפרויקטים מגוונים במרכז המחול סוזן דלל בתל-אביב. בשנת 2000, שרון פרידמן בן 20 הקים את הרכב המחול Phrasal Group והחל בצעדיו הראשונים ככוריאוגרף. בשנת 2004 הצטרף אל הלהקה הרב-תחומית מיומנה ככוריאוגרף ויועץ אמנותי למשך ארבע שנים. בין יצירותיו בעת האחרונה: Rizoma (2012), הפקה אשר כללה 70 רקדנים ו-10 נגני צ'לו בשיתוף עם The Paris Quartier d’étè Festival; Inner (2012), יצירה משותפת עם אמנית המופע האיטלקית סילביה גריבאודי; Al menos dos caras ו- Hasta dónde? (2011); שקוף (2010); ו- פרוייקט Q (2008). על תרומתו לתחום המחול ועל יצירתו זכה שרון פרידמן להכרה בינלאומית ולהערכה רבה בין היתר בפרסים שהוענקו לו כמו: פרס אליסיה אלונזו לשנת 2012, מקום ראשון בתחרות בורגוס-ניו יורק בשנת 2011, וכן זכייה מספר פעמים בפרסים בתחרויות במדריד ובהאנובר.
 


לתשומת ליבכם:

אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון

יום רביעי
02/02/2022
20:30
אולם דלל
110 - 140₪