להקת המחול דפי אלטבב |בסופו של דבר, זה אני – בכורה

להקת המחול דפי אלטבב |בסופו של דבר, זה אני – בכורה
בכל מערכת יחסים יש חוזה בלתי מדובר; אנחנו בוחרים עם מי לחתום אותו, כי גם ככה ניפול, אנחנו רק לא יודעים מתי ואיך, אבל אנחנו רוצים שיתפסו אותנו כפי שאנחנו רוצים, יתמכו בנו כפי שאנחנו רוצים ובאופן כללי, אנחנו מחפשים אמון בסיסי עמוק.

יצירה זו באה לידי ביטוי דרך הסכם בין השניים ועוברת דרך נושאים רבים מדוברים ובלתי מדוברים שנמצאים, נוכחים בין שניים שמרכיבים קשר; אמון, גבולות, התנגדות ונפילות.

השניים האלו, מבקשים לפתוח את החוזה ביניהם, לחתום חוזה חדש. קודם כל בינם לבין עצמם ואחר כך בינם לבין בני הזוג שלהם.

דפי אלטבב, בת זוגו של ניני משה, אמא של סופיה, מנהלת אמנותית וכוריאוגרפית של להקת המחול דפי אלטבב, החלה דרכה האמנותית במחול בשנת 2005 מאז הציגה יצירותיה על במות נכבדות בארץ ובעולם. זוכת פרס משרד התרבות ליוצר צעיר במחול בשנים: 2012, 2013 ו-2016 ; פרס רוזנבלום של עיריית תל אביב (2014), ופרס הביצוע של משרד התרבות (2018) ליצירה It's Now It's Never.

אלטבב בוגרת בית הספר לאמנויות המחול של מכללת סמינר הקיבוצים, בעלת תואר ראשון B.Ed. ותעודת הוראה. מעבירה סדנאות ויוצרת עבור מסגרות מקצועיות בארץ ובעולם, ביניהם מכללת סמינר הקיבוצים, הסדנה להכשרת רקדנים ורטיגו, פסטיבל המחול ADF ואוניברסיטת Emory בארה"ב. במהלך שנת הלימודים 2022-2023 הוזמנה ליצור עבור אוניברסיטת Palucca (גרמניה). אלטבב חברה בעמותת הכוריאוגרפים משנת 2009, נתמכת על ידי המחלקה למחול במנהל תרבות, משרד החוץ, עיריית תל אביב וקרן יהושע רבינוביץ.

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב
שותף ליצירה: ניני משה
רקדנים שותפים ליצירה: יענקל'ה פילצר וניצן משה
עיצוב פסקול: רעות יהודאי
ליווי אמנותי: נאווה צוקרמן
ניהול חזרות: אוליביה קורט מסה
הפקה: שרית אדרי
קשרי חוץ: קטרינה וסיליאדיס
רשתות חברתיות: לטיסיה בולוד

צילום : משה ניני

 

יום שני
08/08/2022
21:00
סטודיו זהבה וז'אק - לא מסומן
90₪