להקת מחול רועי אסף | מַסֶּכֶת לְזֵכֶר

ערב טוב,

טוב לראות אתכם. לפני שנתחיל, אני רוצה לומר שהפעם התחשק לנו ליצור פשוט ריקוד. אתם יודעים למה אני מתכוון כשאני אומר פשוט ריקוד נכון?

כזה שבו אנשים מזיזים כל מיני איברים ומפרקים בשלל צורות לצלילי צלילים ומנגינות. ואין סטריאוטיפים, ואין ארכיטיפים, ואין סמלי ציונות, ואין מגדר, ואין גבעה עם לוחמים, ואין ג׳יבריש מיותר. ואין אתנחתא קומית, ואין פילוסופיה עמוקה וגם אם תחפשו בהכי עמוק שלכם לא תמצאו אפילו פרה אחת קדושה.

רועי אסף, הוא יונק המשתייך לסוג אדם ממין הומו ספיינס, אך יש המשוכנעים שיש לו גם גנים ניאנדרתלים. נולד ב-1982 וגדל במושב שדה משה. בגיל 5 שבר את השן הקדמית כשניסה לעשות פירואט, בגיל 6 קיבל נעלי סטפס והחל מידי ערב לתופף על משטח הבטון כשהשכנה ממעלה הגבעה משקיפה עליו מחלון ביתה. בגיל 16 פגש את רגבה גלבוע שהעניקה לו מקום לגלות ריקוד מה הוא ואת זה ששוכן בתוכו. ב- 2004 פגש את עמנואל גת שעבורו ויחד איתו עטה לראשונה שמלה על גופו. ב- 2005 פגש את ענת אינדיצקי שאוהבת אותו עד עצם היום הזה על כל מגרעותיו.

 

מאת: רועי אסף
רקדנים שותפים ליצירה: אבשלום לטוכה, אלה גיל, אריאל פרידמן, נעמי בן דוד, זיו בשור.
עיצוב תאורה: יאיר ורדי
עיצוב תפאורה: WID Studio
תפירת תלבושות: זיקה
עיצוב פסקול ועריכה מוסיקלית: רעות יהודאי, רועי אסף
ייעוץ מוסיקלי ועיצוב גרפי: ג׳רמי ברנהיים
פריים מתוך סטופ מושיין: אחינועם חי מוסיקה: Sketches of Views of Smalltown/ Yuichiro Fujimoto vivaldi/ ii giustino, RV 717, ACT 1 chopin/Nocturne en mi bemol
פעמוני הצאן / מילים: אוריאל אפק
לחן: יוסף הדר
ביצוע: רן אלירן, נחמה הנדל קטעים מתוך נשים בתנ״ך באדיבות רות אשל אשר מראיינת את ירדנה כהן וגילה טולידאנו
ניהול הצגה: רוני ארגמן
פריים מתוך סטופ מושיין: אחינועם חי

היצירה נתמכת ע"י מפעל הפיס .

יום שלישי
08/08/2023
20:30
אולם דלל
110 - 140₪
יום רביעי
09/08/2023
20:30
אולם דלל
110 - 140₪