עדי בוטרוס – עוד דבר אחד

עדי בוטרוס
עוד דבר אחד

"בביצועם של הרקדנים המצוינים, הגלגולים, עמידות הידיים והגשרים נעשים למחול כשם שמלים השגורות בשפה נעשות לשירה בפיהם של משוררים – התחביר, הפיסוק והדינמיקה שבה אלו מבוצעים הופכים את "עוד דבר אחד" למפגן שקט ורב עוצמה של נוכחות גברית מלאת עדנה ורגש." רן בראון, הארץ.

עדי בוטרוס נולד בשנת 1989. למד בסדנת המחול מטה אשר – געתון, ובהמשך ב״מסלול להכשרת רקדנים״ – תל אביב-יפו. הוא ביסס את שמו כרקדן וכוריאוגרף בישראל, וב- 2017 החל להציג את יצירותיו על במות בינלאומיות חשובות, ביניהן שיתוף פעולה מתמשך עם Théâtre de la Ville – Paris. יצירותיו, המתמקדות בהיבט של העברת רעיונות מוסריים, מבקשות לחשוף מהויות של אינטימיות, שפה אותה עדי מפתח מאז יצירתו הראשונה "מה שבאמת מרגיז אותי", עבורה קיבל פרס ראשון בפסטיבל ״גוונים במחול״ 2013. בשנת 2022, עדי בוטרוס קיבל את פרס שר התרבות והספורט ליצירה במחול על גוף עבודותיו.

כוריאוגרפיה, ביצוע, עריכה ועיצוב פסקול: עדי בוטרוס
רקדנים יוצרים:  ג׳רמי אלברז׳, גל גורפונג , אריאל גלברט.
מנהלת חזרות: מאי זרחי
תלבושות: סתיו סטרוז׳
עריכה ועיצוב פסקול: עדי בוטרוס
צילום :יוסי צבקר, סיימון בונה

קו-פרודוקציה: עדי בוטרוס, Théâtre de la Ville – Paris (צרפת) ו-fabrik Potsdam (גרמניה). העבודה נתמכה על ידי הקרן ליוצרים עצמאיים מיסודו של משרד התרבות והספורט, ובתמיכת תכנית שהות אמן במרכז הערבי יהודי ביפו.