מופעים וכרטיסים

קולבן דאנס – על הקצה

 להנחיות התו הירוק לחצו כאן

כוריאוגרפיה ובימוי: אמיר קולבן

תלבושות: חגית אביר/אמיר קולבן
תאורה: שי יהודאי
מוסיקה: קולאג'
רקדנים: איילה אבירם, הראל גרז'וטיס, יעל אבירם, לורליין אנדרייה, מור בירגר, סיימון גנאגי, פטריק דה האן, שני חאדשי, סוניה סבולסקה

קרדיט תמונות: ג'ים קולמן, ענבל כהן חמו

 

השנה שבה כולנו חיינו על הקצה
מה זה מופע? מהם כללי הטקס שחלים עליו? ומי בעצם המשתתפים בו ? שאלות אלה חוזרות ועולות במופע שבמהלכו יורדים הרקדנים מהבמה וחוזרים אליה, תוך יצירת קירבה בלתי אמצעית שהופכת את קצה הבמה למקום שבו ניתן לחוות באופן בלתי אמצעי את חוויית הקיום על הקצה. 
זוהי יצירה שנעה על הקצה בין תחושת המתח הפנימי למתח החיצוני, תוך שהיא בוחנת את היחס ביניהם. החיים על הקצה, במובן החברתי-כלכלי, שמחאות חברתיות הן רק סימפטומים חלקיים ביותר שלהם.
החיים על הקצה הם חיים במקום שבו קריאה לעזרה מהאחר היא בגדר מעשה בלתי אפשרי. החיים על הקצה פירושם גם לעמוד רגע לפני הבחירה בין להיות בפנים, IN, או להיות בחוץ, OUT. 
ובכל זאת, על הקצה הוא גם מקום שבו נעשה המאמץ החוזר ונשנה ליצור חיבור ממשי עם האחר, אחר כלשהו אשר אנו מקווים כי יגשים את המשאלה הפרטית של כל אחד מאיתנו לאהבה ולרוך, לשותפות אמיתית.

 


לתשומת ליבכם:
אין כניסה מתחת לגיל 18
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע
יש להגיע עם אישור ההזמנה מודפס או דרך הסמארטפון
הכניסה למופע לפי התו הירוק – יש להציג תעודת תו ירוק או תעודת מחלים, לצד תעודה מזהה
​קטינים מגיל שנה עד גיל 16 וכן אנשים שקיבלו אישור רפואי כי אינם יכולים להתחסן, יכולים לקבל תו ירוק על בסיס תוצאה שלילית בבדיקה קורונה עד 72 שעות ממועד ההופעה.

יום ראשון
30/01/2022
20:30
אולם דלל
100 - 120₪